Menü Kapat

Bireysel Koçluk

Yaratıcı Çocuğu Geri Çağır

Yargısız bir zihin, saf bir merak,
sırf var olduğun için hissettiğin coşku ve neşe,
tüm hislere yer açabilen akışta bir öz!

Bireysel Yaratıcı Çocuğu Geri Çağır seansı bu oluş halini hatırlatmak ve tetiklemek için tasarlandı. 

Peki Seansta Neler Var?

Bireysel Yaratıcı Çocuğu Geri Çağır seansı üç bölümden oluşur.
Ortalama 1 saat sürer.

Giriş 
İlk bölümde koçluk teknikleri aracılığıyla kendi yaratıcı çocuk oluş halinle ilgili farkındalık kazanır ve içinde bulunduğun durumun özüne inersin.

Karşılaşma Meditasyonu
İkinci bölümde Yaratıcı Çocukla Karşılaşma Meditasyonu ile birlikte kalp bölgendeki enerji akışını aktive eder ve içindeki çocukla karşılaşırsın! Onun ihtiyaçlarını öğrenebilir, içinde bulunduğun durumla ilgili rehberliğini duyabilirsin. Meditasyonda deneyimleyeceğin şey sadece sana özeldir. Senin oluş halin ve çocuk yanınla olan bağına göre değişiklik gösterebilir. İlk meditasyonda çocukla iletişim kuramamak ya da ilk meditasyonda çocukla hemen bir olabilmek gibi.

Sonuç
Bu bölümde yine koçluk teknikleri aracılığıyla çocukla karşılaşma meditasyonunu ve çocuktan aldığın mesajı değerlendirirsin. Karşılaşma sonrasında atmak istediğin adımları keşfedip buna göre bir hareket planı yapabilirsin.

Bu koçluk ve enerji seansı yukarıda da bahsedildiği gibi hatırlatıcı ve tetikleyici görevindedir. Terapi ya da tedavi yerine geçmez. Kişinin seans süresince ya da sonrasında sürekli bahsedilen oluş hallerini yaşayacağını garanti etmez. Kişilerin seanstan alacağı fayda bulundukları oluş haline göre farklılık gösterebilir. Çocuk yanıyla olan temasını sürdürülebilir kılmak katılımcının sorumluluğundadır.

Seans Tasarımcısı ve Kolaylaştırıcısı: Cansu Özkan
Koçluk eğitimi: Sola Unitas Academy

Detaylı bilgi ve randevu için: cansu@yasamsuyu.com

Hafiflik Seansları

İç dünyanla temas kurmak, kendini hiç olmadığı şekilde keşfetmek, yüklerinden arınmak, bakış açını genişletmek ve kurban bilincinden çıkıp yaşamını arzu ettiğin yönde dönüştürmek 

Bireysel Hafiflik Seansları bu yolculuğa adım atman için tasarlandı.

Peki Seansta Neler Var?

Bireysel Hafiflik Seansları ortalama 40 -50 dakika sürer.

Her seansa kendin önceden belirlediğin, üzerinde konuşmak ve dönüştürmek istediğin konu ile gelirsin

Her seansın yapısı ve kullanılacak koçluk teknikleri kişiye, konuya ve içinde bulunulan ana uyumlu olarak farklılık gösterir.

Bireysel Hafiflik Seansı bir koçluk seansıdır, terapi ya da tedavi yerine geçmez. Kişilerin seanstan alacağı fayda bulundukları oluş haline göre farklılık gösterebilir. Seansta kazandığı farkındalık üzerine eyleme geçmek katılımcının sorumluluğundadır.

Seans Koçu: Cansu Özkan
Koçluk eğitimi: Sola Unitas Academy

Detaylı bilgi ve randevu için: cansu@yasamsuyu.com