Menü Kapat
Cansu Özkan

 

Cansu, 2010 yılında Galatasaray Lisesi’nden, 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu.

Küçük yaşlarda başlayan insan olmaya, insanın var olmayı algılayışına, insan bilincine ve bilinçaltına olan merakı onu lisans eğitimini yaparken aynı zamanda psikoloji lisans dersleri almaya yöneltti. Daha sonra, Lacancı Forum Türkiye Psikanaliz Derneği’nin 2015-2016 Psikanalize Giriş Seminerlerini bitirdi.

 

 

 Yine küçük yaşlarda başlayan oyun oynamaya, dans, tiyatro, edebiyat, sinema gibi alanlara, yaratıcılığa, dönüşüme, dönüştürmeye ve hayal gücüne olan tutkusu ve deneyimleri en sonunda onu yaşamı bir yaratıcılık alanı olarak görmeye ve en üst düzeyde yaratıcılık olarak gördüğü kişinin kendini ve yaşamını yaratmasını keşfetmeye davet etti.

 

Bu keşif yolculuğunda 2013 yılından itibaren çeşitli meditasyon, farkındalık, şifa, enerji, nefes ve yoga çalışmalarına katıldı.

Cansu Özkan

 

2018 yılında bir başkasının dönüşümüne alan açmak için Sola Unitas Akademi’de Temel Profesyonel Koçluk Eğitimi’ni tamamladı.

2017 ve 2018 yıllarında yetişkinlerde çocuk olma halini, saf merakı, akışta olmayı, sonsuz olasılıklara açık yargısız zihin yapısını ve sınırsız yaratıcılığı tetikleyecek ve hatırlatacak Yaratıcı Çocuğu Geri Çağır eğitim ve deneyim programı’nı yazdı.

Yine 2018 yılında insanları özlerine, kişisel güçlerine ve yaratıcılıklarına yakınlaştıracak bir platform olarak hayal ettiği Yaşamsuyu’nu kurdu.

Instagram

Facebook